Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
75 %
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
39 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

“Se bëra me të keq”, del para gjykatës Arben Mema, hyri me makinë në Sheshin “Skënderbej” dhe terrorizoi qytetarët

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka dalë para Gjykatës së Tiranës Arben Mema, i cili më 25 prill hyri në Sheshin “Skënderbej”, dhe tentoi me makinën të shtypte qytetarët.

Bëhet me dije se para Prokuroria ka kërkuar “arrest me burg” për autorin.

albsig

Mësohet se para togave të zeza Mema ka thënë se nuk e bëri me të keq dhe se makina i kishte dalë jashtë kontrollit.

“Se bëra me të keq, do ikja djathtas, mu kthye makina majtas. S’më ka dalë ende pija, më doli makina jashtë kontrollit”- tha Arben Mema.

*Gjykata ka dhënë masën “arrest me burg” për Arben Memën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img