Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
7.2kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
34 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
E premte, 23 Korrik, 2021

S’do t’ia dijë për kritikat, Adelina Tahiri shfaqet në momente intime me bashkëshortin (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Adelina Tahiri është një ndër personazhet, e cila njihet për veshjet e shtrenjta në daljet e saj publike.

Këngëtarja here pas here poston foto, ku tregon dashurinë për bashkëshortin, avokatin maqedonas Serjoza Markov, ku krahas komenteve të shumta, merr edhe “kritika” për diferencën e moshës mes tyre, por kjo gjë nuk e pengon aspak këngëtaren të shprehë dashurinë ndaj tij.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit një foto, ku shfaqet duke u puthur e përqafuar me bashkëshortin dhe duken mjaft të lumtur.

211330984 4235389966520280 4947821958554885326 n

Më shumë

spot_img
spot_img