Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

“S’do ta shohësh më kurrë”, detaje të reja nga ngjarja në Fier, si 43-vjeçari i mori fëmijën bashkëshortes

spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja, ku një 43-vjeçar akuzohet nga bashkëshortje se i ka marrë fëmijët dhe është larguar.

Bëhet me dije se 38-vjeçarja Sh.Sh., ka qenë tek prindërit e saj në fshatin Vjosë së bashku me fëmijën e mitur.

Bashkëshorti me të cilin ka konflikte ka shkuar pranë banesës dhe ka marrë fëmijën.

“Më nxirr të shoh pak vajzën”, dhe pasi e ka marrrë fëmijën e mitur i është drejtuar 38-vjeçars duke thënë  “nuk do ta shohësh më kurrë”.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier referuan materialet në Prokurori dhe u bë shpallja në kërkim e shtetasit G. Sh., 43 vjeç, banues në Fushë Krujë, pasi në Komisariatin e Policisë Fier ka bërë kallëzim shtetasja Sh. Sh., 38 vjeç(me banim të përkohshëm në Fier), se bashkëshorti i saj, shtetasi G. Sh., i ka marë fëmijën e mitur dhe është larguar”, thuhet në njoftim.

 

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img