Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
60 %
2.6kmh
20 %
Mër
18 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

“S’do lidhesha kurrë me vlonjat”, vajza e ish-deputetes së PD-së “kapet mat” nga ndjekësit, pranon se…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ada Deda, modelja dhe njëkohësisht vajza e ish-deputetes së PD-së, Albina Deda, është munduar që jetën e saj sentimentale ta mbajë private.

Por gjatë një bisede virtuale me ndjekësit në Instastory mbrëmjen e djeshme, ajo zbuloi se është kapur “mat” nga një ndjekëse me partnerin e saj.

“Të pash më 11 kur po ikje në Barcelonë, ishim në të njëjtin avion. Ju të dy ishit shumë të lezetshëm”, i shkroi ndjekësja, e cila zbuloi se modelja ka kaluar pushimet verore me të dashurin.

“Faleminderit!”, u përgjigj modelja, duke mos dhënë më tepër detaje, ndërsa ka pranuar se ka qenë duke udhëtuar me partnerin e saj.

Kujtojmë se pak kohë më parë Ada u komentua shumë për faktin se deklaroi se nuk do të lidhej kurrë me një vlonjat.

242371482 1045754389591312 321909643095176329 n
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img