Tirana
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
5.1kmh
75 %
Mar
16 °
Mër
12 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
spot_img

“S’do ia dalin”, Edi Rama: Ilir Meta dhe Saliu janë nxitësit e bllokimit të aeroportit, akt i rëndë!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama reagon sërish për grevën e kontrollorëve në aeroportin “Nën Tereza”, duke akuzuar presidentin Ilir Meta dhe ish kryeministrin Sali Berisha, si “nxitës të aktit të rëndë”.

Rama thotë se “humoret vulgare” të Metës, i cili pak më parë tha se do të “japë përgjigjen për situatën” sot përmes një deklarate nga Vlora, tregojnë se presidenti Meta është “nxitës i kësaj goditjeje të çmendur”.

Reagimi i kryeministrit Edi Rama:

Humoret vulgare të IM ndërkohë që një grup i nxitur prej tij dhe Saliut, kanë kryer aktin e rëndë të bllokimit të aktivitetit të aeroportit “Nënë Tereza”, thjesht rikonfirmojnë se IM është nxitës i kësaj goditjeje të çmendur e s’ka shqiptar që s’e kupton pse! Po s’do ia dalin jo!

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit