Tirana
light rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
30 °
Die
28 °
Hën
30 °
Mar
32 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

“S’do e ndryshoja dot realitetin”, Rozana Radi tregon pengun e jetës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur e moderatorja Rozana Radi është ndër personazhet më të dashur të showbizit shqiptar.

Së fundmi ajo në rrjetet sociale ka zhvilluar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj, ku njëri e ka pyetur se çfarë i mungon më së shumti.

albsig

“Do ta thosha por fatkeqësisht s’do e ndryshoja realitetin. Kam dhe unë pengjet e mia. Jeta më ka mësuar të jetoj me mungesa njerëzisht të dashur”– iu përgjigj Rozana Radi, duke iu referuar ndarjes së parakohshme nga jeta të prindërve të saj.

Më pas këngëtarja ka postuar një foto të familjes së saj dhe shkruan që sat ë ketë ata sdo t’i mungojë asgjë.

“Kjo është familja ime! Sa të kem Zotin para dhe familjen s’do më mungojë asgjë tjetër në jetë!”- u shpreh këngëtarja.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img