Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

"S'bëhet gjithçka me b**** o flutur", Luizi "shpërthen" ndaj Ronaldos: Hajde merri ato 5000 euro se do të ngelesh pa punë

Shkruar nga Newsbomb

“Kepi i Vipava” startoi mbrëmë  dhe njëri prej personazheve të cilët është pjesë e këtij spektaklit, është pikërisht Ronaldo Sharka.

Në puntatën e parë të këtij reality-show, Ronaldo tha se moderimi duhej t’i jepej atij dhe jo Kiara Titos, pasi sipas gazetarit ai është më i aftë se ajo. Por, si duket kjo deklaratë e Ronaldos nuk i ka pëlqyer aspak Luizit i cili duke mos ia përmendur emrin i ka kërkuar gazetarit publikisht që të shkojë të marrë 5000 eurot pasi do të mbetet pa punë.

“Edhe pse ti dhe ca të tjerë që zgjohen dhe flenë me emrin tim meritojnë diçka tjeter, sapo të mbaroj xhirimet, hajde merri ato 5000€ meqënëse do ngelesh pa punë”, shkruan Luizi në storyn e tij në “Instagram”.  Eh, e sikur të mos mjaftonte ky postim Luizi ka komentuar në një postim ku ka qenë deklarata e Ronaldos, duke i thënë se jo gjithçka bëhet për “followrsa”

Statusi i Luizit ne InstaStory Statusi i Luizit ne InstaStory

“Nuk bëhen të gjitha punët me b*** o butterfly. Jo të gjitha bëhen për folloëes, ka një limit”, ka shkruar Luizi, ndërkohë jemi në pritje të një reagimi nga Ronaldo se çfarë ka për të thënë lidhur me këto postime dhe komente të fituesit të Big Brother Vip 2.

Komenti i Luizit Komenti i Luizit

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese