Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

Sazan Guri surprizohet në emision, shoqja e shoqes e merr në telefon dhe e komplimenton: Si s’paske ndryshuar fare

Lajme të ngjashëm

Kandidati i vetëshpallur për President, Sazan Guri, është surprizuar në emisionin “Zonë e Lirë”, pasi e telefonoi shoqja e një mikeshës së tij.

Ajo i tha se ishte shoqja e Arianës dhe quhej Klodi, ndërsa me profesion ishte punonëse policie. Sipas saj, Sazan Guri nuk kishte ndryshuar afre, pavarësisht viteve.

“Jam shoqja e Arianës, Klodi, nga polciia. Po të ndiqja, por si s’paske ndryshuar fare”, u shpreh ajo.

Ndëkrohë aktivisti sqaroi se e njihte telefonuesen. “Është shoqja e një shoqes. Një grup që studionim biologji. I kam patur shoqe klase”, tha ai.

Më shumë