Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Sarandën e ka në zemër, deputeti i PS poston foto nga shëtitorja, vijojnë punimet për zbukurimin e qytetit bregdetar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bf2a460fefe45f188e4ff1720dbf8144

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste në qarkun e Vlorës, Damian Gjiknuri ka postuar sot disa foto nga Saranda e bukur.

Në pamjet e bëra publike nga vetë Gjiknuri shihen qartë punimet që janë duke u bërë në shëtitoren e Sarandës, e cila mirëpret mijëra turistë vendas dhe të huaj në sezonin e verës.

Thjesht ‘SARANDA’ shkruan Gjiknuri krahas fotove duke e shoqëruar me një zemër të kuqe që tregon se deputeti socialist ka një simpati dhe dashuri të madhe për këtë qytet.

160523406_3865436983577756_9086100700258949581_n.jpg

160961840_3865437493577705_8489460833337365629_n.jpg

161094845_3865437783577676_1598214047988604216_n.jpg

161269776_3865438146910973_6142738400682086039_n.jpg

160997241_3865438293577625_7933682452763816098_n.jpg

161073634_3865438400244281_176835752895908918_n.jpg

161308973_3865438543577600_447041641973484520_n.jpg

161068773_3865439070244214_264855175162384711_n.jpg

161408892_3865439206910867_5699265281586062812_n.jpg

161814661_3865439480244173_8740056402445400490_n.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img