Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
15 °
E shtunë, 16 Tetor, 2021
spot_img

Sarandë, arrestohen 2 persona për shfrytëzim prostitucioni

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Sarandës ka arrestuar shtetasin Olsi Muçodede, vjeç 23 dhe Ali Hide, vjeç 58, të dy banues në Sarandë, për “shfrytëzim prostitucioni”.

Arrestimi i tij u krye pasi për një vit Muçodede ka shfrytëzuar bashkëjetuesen e tij, shtetasen 24 vjeçare me inicialet B.Gj për prostitucion. Shtetasi Ali Hile është arrestuar në flagrancë pasi kishte paguar shumën prej 10 mijë lekësh për të kryer marrëdhënie seksuale me shtetasen e mësipërme.

Nga hetimet e kryera ka rezultuar se Olsi Muçodede gjente klientët për shtetasen B. Xh, dhe se prostitucioni kryhej në banesat e klientëve ose në hotele të ndryshme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img