Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
33 %
2.1kmh
0 %
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
13 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Sarah Berisha dhe DJ PM prindër për herë të parë?

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mjaftoi një foto e Sarah Berishës në rrjetet sociale ku barku i dukej paksa i rrumbullkaosur që ndjekësit direkt të mendonin se ajo është shtatzënë.

Ndonëse, blogerja më herët ka deklaruar  se plane të tilla janë të largëta, ajo nuk u ka shpëtuar këtyre zërave.

Rreth këtyre thashethemeve ka reaguar vetë Sarah, e cila ka deklaruar se thjesht i pëlqen të hajë, por nuk është shtatzënë.

“Nuk e di çfarë kanë me mua. Jam shëndoshur se më hahet. Jo nuk kam qenë dhe nuk jam shtatzënë. Është shumë shpejt”, tha Berisha teksa ishte e ftuar në “Natë me Aulonën”.

Më shumë
spot_img
spot_img