Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

Sara nuk mban lotët, puthja e saj me Dj Pm xhindos Fifin: Për mua është shumë e rëndë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Puthja e Pajtimit dhe Sarës ka hapur debate në shtëpinë e “Big Brother”. Ka qenë Fifi ajo e cila e shqetësuar i është kundërvënë Sarës.

 “Ti e paske puthur. Me dukesh e pasigurt. Ty të erdhi motra për Pm, të tha s’ka gjë. Qënke lunatike. Për mua është shumë e rëndë”, ishin këto disa nga fjalët e Fifit në momentin kur u acarua pse Sara ishte puthur me Pm.

Kaq mjaftoi që Sara të përlotej dhe ta pyeste vetëm pse përfshihej aq shumë. Fifi nisi të flasë me tone të larta, e pas këtij momenti të gjithë banorët u mblodhën në të njëjtin ambient.

Banorët e tjerë vendosën të qëndrojnë larg kësaj ngjarje, pasi ashtu si dhe vet ata e pohuan kjo është diça që i përket vetëm PM dhe Sarës dhe të tjerët nuk kanë pse të ndërhyjnë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img