Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Sara ka pasur lidhje me Capital T dhe Noizyn? Ish-banorja e BBV ngre dyshime

Shkruar nga Newsbomb
Sara ka pasur lidhje me Capital T dhe Noizyn? Ish-banorja e BBV ngre dyshime

Ish-banorja e Big Brother Vip, Mikela Pupa, ka ngritur dyshimet se konkurrentja e këtij viti e “Vëllait të Madh”, Sara Gjordeni, mund të ketë pasur lidhje me dy artistët e njohur, Noizyn dhe Capital T.

Gjatë një loje me foto në rubrikën “Mos i Bjer me Top” në E Diell, ajo vendosi foton e Sarës në të njëjtin vend me atë të dy këngëtarëve të famshëm.

Mikela: Nuk kam asnjë lloj mendimi për Sarën

Ronaldo: Po për ishat e Sarës?

Mikela: Po i di Sara punët e saj vetë se çfarë bën, nuk është se më pëlqen loja e saj në Big, por që…

Ronaldo: Noizy, reperi ynë nga Lushnja

Mikela: Dikur kur kam qenë e vogël e dëgjoja goxha por që, edhe Noizyn e lëmë me Sarën se ku i dihet.

Ronaldo: Capital T?

Mikela: Capitalin do ta çoj tek Sara.

Ronaldo: Pse kanë pasur gjë bashkë këta?

Mikela: Jo m…!

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese