Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
100 %
1kmh
75 %
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Sara Hoxha publikon FOTON me familjen dhe ka një kërkesë publike për Ledionin: Është koha të më…

spot_img

Lajme të ngjashëm

e41f88aa6f3adda78231aa0c3439cf47

Sara Hoxha ka publikuar së fundmi, një foto nga festa e ditëlindjes së bashkëshortit të saj Ledion Liço.

Bashkëngjitur fotos Sara shkruan: ‘Burri im gjithmonë planifikon dhe bën gjëra për ne, kështu që këtë vit para se të hyja zyrtarisht në letargji, @lorihoxha dhe unë vendosëm t’i bëjmë një surprizë me të gjithë të dashurit e tij!

Tani @ledionnlico është koha për të më masazhuar këmbët dhe të më sjellësh ushqim. Faleminderit’.

Pak ditë më parë Sara zbuloi se ata do të bëhen prindër të një djali për herë të dytë dhe nuk ngurroi të falenderonte Ledionin si baba dhe bashkëshort.

Kujtojmë se Sara dhe Ledioni janë prindër të një vogëlushi 2-vjeçar të quajtur London 

 

Screenshot_5.jpg

 

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img