Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Sara Hoxha poston foton e ëmbël, Ledri luan në telefon me kokën mbështetur te barku i rrumbullakosur

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sara Hoxha ka publikuar në rrjete sociale një foto shumë të ëmbël me Ledrin, i cili duket si një djal i vogël, me kufje në vesh dhe duke luajtur një lojë në telefon.

Çifti më simpatik i showbiz-it shqiptar shumë shpejt presin të bëhen prindër për herë të parë, me një vajzë, që kujdo t’i ngjajë do jetë patjetër një bukuroshe.

Screenshot_13.jpg

Ata kanë bërë valixhet gati dhe janë nisur për udhëtim, teksa ndodhen në aeroport duke pritur.

Teksa Ledri shijon muzikën dhe video-game me kokën mbështetur te barku i saj, Sara ka menduar t’i shkrepë një foto.

Screenshot_14.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img