Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
53 %
2.1kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Sara Hoxha në qendër të Tiranës, pozon me të vogëlin e saj Itanin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Atmosfera e festave në kryeqytet ndjehet çdo ditë e më shumë. Një nga trashëgimtaret e Top Medias, Sara Hoxha ka zgjedhur që këtë mbrëmje të dalë në qendër të Tiranës dhe ashtu siç e do tradita, të realizojë një foto me bredhin.

Sara ka marrë edhe vëllain e saj, të vogëlin e Hoxhave, Itanin. I jep një puthje të fortë e ndërsa për ndjekësit e miqtë e saj uron pushime të mbara. Me gjasë Sara do t’i kalojë në Tiranë pushimet e Vitit të Ri, megjithatë mbetet për t’u parë pasi deri atëhere mund të ndryshojë mendje, për aq kohë sa mundësitë i ka.

Më shumë

spot_img