Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
19 %
4.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Sara Hoxha feston ditëlindjen, reperi e uron me fjalët e ëmbla: Gëzuar cul! (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sara Hoxha, partnerja e reperit Ledri Vula feston ditëlindjen sot. Bukuroshja ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe të afërmit por urimin më të ndjerë e ka marrë nga  gjysma e saj, Ledri.

Për Sarën është ditëlindja e parë si nënë, ndaj dhe këngëtari ka zgjedhur ta urojë më fjalët e ëmbla:

“Ditëlindja jote e parë të tre. Gëzuar ditëlindjen cul”- siç e thërret me përkëdheli ai.

 Por nuk ka munguar as urimi i Xheraldinës, nënës së Ledrit, me të cilën Sara mesa duket ka raporte shumë të mira.

“Pashule, drita e Poit! Paç jetë të gjatë, t’i qëndrosh afër në çdo gëzim dhe hidhërim vajzës tënde/ mbesës time. Urime ditëlindja!”

Screenshot 19 11

Më shumë

spot_img
spot_img