Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Sara bën deklaratën e fortë: Kam humbur një fëmijë tani afër

Shkruar nga Newsbomb
Sara bën deklaratën e fortë: Kam humbur një fëmijë

Sara Gjordeni, një nga banoret më komentuara të BBV, i ka rrëfyer Bardhit se para pak kohësh ka humbur një fëmijë.

Ajo tha se nuk e dinte njeri për këtë, përveç personit me të cilin ka qenë shtatzënë dhe mamaja e saj.

Pjesë nga diskutimi:

Sara: Bardh, tani afër kam humbur një fëmijë

Bardhi: Ideja është që të jetë sekret që se di kërkush brenda

Sara: Se di askush brenda, as jashtë. Përveç atij, mamit

Bardhi: Ai (Endriku) të pa kur e the, dhe ti e pe

Sara: Jo, unë e pashë dhe për një sekret tjetër kur e kuptova se e ka ai

Sara: Kur kam humbur fëmijën atëherë ka qenë pika që u bëra kjo sara pa takt

Bardhi: A lejohet me fol?

Sara: Po, lejohet

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese