Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

Sapo na futi të dridhurat, modelja e njohur pozon me bikini në borë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8ecb262a5734f1e00978f6476f35f2ea

Modelja e njohur dhe gjithashtu motra e klanit Kardashian-Jenner, Kendall sapo na ka futur të dridhurat.

Në këtë fundvit, modelja ka udhëtuar së bashku me familjen drejt Aspen të Colorados, ku i gjithë vendi është i mbuluar nga bora.

Kendall Jenner ka publikuar në Instagram disa foto në borë vetëm me bikini rozë, një palë çizme, një kapele të madhe dimri dhe një pije të ngrohtë në dorë.

‘Dreq është ftohtë’, shkruan ajo bashkëngjitur me fotot, por siç duket, modelja nuk e ka dhe aq problem të rrijë në borë kur bëhet fjalë për disa foto të bukura.

Ndërkohë më herët në ‘story-t’ e postuara në Instagram, Kendall tregonte se temperaturat ishin -2 gradë celsius.

ghknjl.jpg

fh.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img