Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Sapo kishte dalë nga servisi, Benz-i përplaset “kokë më kokë” me Fordin në Sarandë (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident është regjistruar pasditën e sotme në Sarandë. Ngjarja ndodhi në në kthesën e Gjashtës, pranë një lavazhi.

Një mjet tip ‘Ford’ dhe një “Mercedez A Class” u përplasën me njëri-tjetrin, duke shkaktuar dëme të  konsiderueshme materiale.

albsig

Si për ironi të fatit mjeti tip “Mercedez Benz A Class”, sapo kishte dalë nga servisi, ku kishte marrë një dorë të mirë boje dhe dukej si i ri. Ndërkaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img