Tirana
few clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1.5kmh
20 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
Die
31 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Sapo, Elhaida Dani shpërthyese në provën e fundit ! Ja performanca para publikut

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c64f4664160405f01e244b59502454f6

Këngëtarja shqiptare para pak minutash ka përfunduar provën e saj të fundit ndërsa në mbrëmje do performojë sërish për të marrë pikët e jurisë profesioniste, pikë të cilat do t’i shtohen edhe votimit të publikut ditën e nesërme.

Elhaida Dani këtë herë këndoi dhe interpretoi përpara një publiku që e duartrokiti dhe brohoriti. Performanca e saj ishte shpërthyese.  Përveç provës së parë e cila u cilësua si “dështim” Elhaida dani ka shkëlqer në provat e tjera ashtu sikurse edhe në këtë provë të fundit. Shikoni videon !

LEXO EDHE:  Ja si të votoni Elhaidën nesër në gjysmëfinalen e parë, mban numrin 14

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/_IGPS5T6u48″ frameborder=”0″ allowfullscreen ]

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img