Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Sapo doli nga festa, modelja e njohur qëllohet për vdekje nga persona të paidentifikuar

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Brazil, ku është ekzekutuar një modele.

Mediat e huaja bëjnë me dije se modelja Raila Sales Ferreira u qëllua me armë zjarri në momentin që kishte dalë nga një festë dhe po futej në makinën e saj.

20 vjeçarja, qëndroi për disa ditë në spital nën kujdesin  e mjekëve, por që nuk ka arritur ta fitojë betejën duke ndërruar jetë gjatë orëve të vona të mbrëmjes së djeshme.

Policia është në kërkim të autorit të këtij krimi, por deri më tani, nuk ka mbërritur në asnjë gjurmë.

Më shumë
spot_img
spot_img