Tirana
overcast clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
1kmh
90 %
Die
20 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Sandër Lleshi në krye të Punëve të Brendshme, Alibeaj: Ne nuk kemi asgjë me të por …

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“Nuk kemi asgjë për idividin Sandër Lleshi. Nuk njihet në publik, është njeri që mund të japë mësim, përson intelektual. Por ai ka qenë këshilltar dhe kordinator i Ramës dhe si pasojë ka qenë dhe personi i dytë më i informuari pas Kryeministrit për kanabizimin e vendit. Në këtë detyrë shtetërore çfarë sinjali ka dhënë, e ke pranuar apo e ke refuzuar këtë situatë. Mua në këto 5 vite nuk më ka rezultuar të ketë refuzuar ndonjë situatë”, ka thënë Enkelejd Alibeaj.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img