Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
61 %
3.1kmh
90 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Sandër Lleshaj zbret para Kuvendit me makinë 100 milionshe, deputetët e tjerë ia ‘ngulin sytë’ me lakmi (FOTOT PARA SEANCËS)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a04467212e58bd72a59935496ac31221

Ditën e djeshme është zhvilluar seanca e parë plenare për sezonin e ardhshëm dhe të gjithë kanë qenë “sy e veshë” te deputetët, të cilët rikthehen në punë pas pushimeve, por edhe pas ndryshimeve të bëra përpara fushatës elektorale të zgjedhjeve të 2021-shit.

Përpara fillimit të seancës ka tërhequr vëmendje ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, i cili ka shkuar në Kuvend me makinën e tij, për të cilën së fundmi është komentuar shumë në rrjete sociale, ku thuhet se ajo kap vlerën prej 100 milion lekësh dhe se është blerë në Gjermani.

Siç shihet dhe nga fotoja, teksa Lleshaj ka zbritur para Kuvendit për të hyrë në seancë ai është parë me “lakmi” nga të gjithë deputetët e tjerë.

119056078_310336456921326_1943251811077319457_n.jpg

119069678_353646042671991_3310535333261701469_n.jpg

119060011_1049845372134230_1594292296500777027_n_copy.jpg

118913143_1611500855698261_1191665947122281986_n.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img