Tirana
clear sky
-6.5 ° C
-6.5 °
-6.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Mër
6 °
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
11 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Samiti i BE dhe protesta e PD, Rama bashkëbisedim me ndekësit në rrjetet sociale: Sot u përgjigjem pyetjeve me “spec” për problemet e vendit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama sot do të zhvillojë një bashkëbisedim me ndjekësit e tij, ku do u përgjigjet të gjitha pyetjeve.

Ai njofton se në orën 11:00 do t’u përgjigjet pyetjeve me “spec” mbi situatën e problemet e vendit tonë në vigjiljen e takimit të Samiti të BE-Ballkani Perëndimor në Tiranë.

“MIRËMËNGJES dhe me ftesën që të shihemi këtu LIVE në orën 11:00 për përgjigjet e pyetjeve tuaja më me “spec”, mbi situatën e problemet e vendit tonë në vigjiljen e takimit më të rëndësishëm në historinë e marrëdhënieve tona ndërkombëtare, Samiti BE-Ballkani Perëndimor në Tiranë, ju uroj një të diel të mbarë” shkruan Rama në postimin e tij.

Më shumë


spot_img

spot_img