Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
5.1kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Salsano Rrapi ‘thumbon’ kolegen e tij: Kur lexon statuset e ndonjë aktoreje, që nuk di as të lahet dhe as të vishet, të vjen…(E PLOTË)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3c86ba0b35c979a15ef716cdd7acf085

Aktori i njohur i “Portokallisë, Salsano Rrapi ka publikuar një status së rrjetet sociale, ku ironizon njërën nga koleget, e cila ka folur për mediokritet artistik të artistëve të tjerë.

Rrapi shkruan se të vjen të ndryshosh profesion kur lexon statuset e ndonjë aktoreje, që nuk di të lahet e as të vishet.

Sipas tij, të vjen turp që ka të njëjtin status aktor me të.

Akoma nuk dihet se për kë i ka pasur thumbat aktori i njohur Salsano Rrapi.

“Kur lexon statuset e ndonje aktoreje, qe nuk di as te lahet dhe as te vishet, qe flet per mediokritet artistik (te artisteve te tjere), te vjen te ndryshosh profesion, se te vjen turp qe ti ke te njejtin status (aktor) me te…

Uhhhhhh”,- shkruan Salsano Rrapi në rrjetet sociale.

salsano_rrapi.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img