Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Salianji s’kursehet: Ramës nuk është se nuk ia mban fleta, nuk ja mban b****

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

147bbbe264974d48bde2a71fdb439895

Ish-deputeti i PD Ervin Salianji ka publikuar modelin e fletës së votimit që u prezantua sot nga selia blu duke iu drejtuar kryeministrit Rama.

“Koalicionet, Ramës nuk është se nuk ia mban fleta, nuk ja mban b….  Ja model flete votimi, kaq e thjeshtë”, shkruan Salianji referuar këtij modeli që kërkon opozita, me koalicione dhe lista të hapura.

LEXO EDHE: Bylykbashi tregon modelin e fletës së votimit, ja si do ishte me lista të hapura dhe koalicione

116156297_3238067922882328_3053356120473428918_o.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img