Tirana
overcast clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1.5kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Salianji reagon pas vrasjes në Peqin: Pasiguria, frika dhe ankthi mbizotëron!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji reagon pas vrasjes së ish-anëtarit të Bandës së Lushnjes, Alban Semaku në Peqin.

Salianji thotë se ngjarjet kriminale janë kthyer në normalitet në Shqipëri, ndërsa territori i vendit sipas tij është nën kontrollin e mafias dhe jo nga qeveria.

Postimi i Salianjit:

Vrasjet e stilit mafioz, trafiku i drogës, emigrantët e paligjshëm, dhuna e përditshme, konfliktet me armë dhe përplasjet e bandave për kontrollin kriminal të territorit janë kthyer në normalitet të kobshëm. Rrallë ka ditë pa mungesa të ngjarjeve të rënda kriminale, aq sa lajm përben mungesa e ngjarjeve tashmë!

Bashkëpunimi me krimin dhe bandat për të siguruar vota për rilindjen po jep efektet qartë në kontrollin e territorrit që e ka mafia në zotërim dhe jo qeveria! Rendi dhe siguria publike në nivel alarmant, pasiguria, frika dhe ankthi mbizotëron!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img