Hapësire reklamuese

Politikë

Salianji i përgjigjet Ramës: Herën e parë shkoi në burg Geroni, këtë herë...

Shkruar nga Newsbomb

“Dy gjysmëgjela” i cilësoi kryeministri Edi Rama, Petrit Vasilin e LSI dhe Edmond Spahon e PD të cilët dorëzuan sot një kallëzim penal për shefin e qeverisë që sipas tyre ka kërcënuar oficerin Emiljano Nuhu për rastin “Xhisiela”.

Sakaq, ka reaguar edhe deputeti i PD Ervin Salianji i cili thotë se sa herë Rama tenton të ironizojë, dikush i përfundon në burg.

“Sa herë Rama përmend “Babalet” dhe perpiqet të ironizojë, dikush i perfundon pas hekurave për të shpëtuar disa të tjerë.

Herën e parë shkoi në burg Geroni për të shpëtuar Xhafajn, këtë herë Rrahmoni për të shpetuar Ballën!” shkruan Salianji.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese