Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
2.6kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
22 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Salianji i përgjigjet Lleshajt: Dje na mbyti me gaz, sot shkriu shqiptarët gazit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka reaguar pas deklartës së ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj lidhur me protestën e opozitës.

Lleshaj në një konferencë për shtyp e konsideroi tubimin e djeshëm të opozitës si të dhunshëm dhe me pjesëmarrje më të ulët, ndërsa shtoi se ishte në plan edhe sulmi ndaj institucioneve.

Në një postim në Tëitter, Salianji shkruan: “Lleshaj na mbyti me gaz, dje nga frika helmoi popullin me gaz helmues, sot me servilizmin deri në budallëk shkriu shqiptarët gazit”.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img