Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

Sali Berisha

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sali Berisha është vendosur nën akuzë nga një pjesë e mirë e fansave të tij në “Facebook”,pas fotos që ai publikoi për një makinë duke thënë se ishte e Ermal Hoxhës, nipit të ish-diktatorit.Në fakt makina është kosovare dhe i  zoti i saj nuk jeton më. Fansat i kanë kërkuar Berishës të heqë foton.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img