Sali Berisha zbulon pa dashje identitetin e “qytetarit dixhital”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:22 10-09-2017 Sali Berisha zbulon pa dashje identitetin e “qytetarit dixhital”

Ish kryeministri Sali Berisha, ka postuar sot disa mesazhe nga qytetarë të ndryshëm dixhitalë, që denoncojnë mbeturinat e lëna rrugëve në qytetet shqiptare.

Berisha është kujdesur t’i censurojë fotot dhe emrat e qytetarëve, duke ruajtur kështu si për herë anonimatin e tyre. Por te njëra i ka rënë shkurt.

21557764_866059823554926_1828885625453963141_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009814977645874
array(1) { ["section"]=> string(68) "sali-berisha-zbulon-pa-dashje-identitetin-e-qytetarit-dixhital-91861" }