Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Sali Berisha “zbulon” lidhjet politike të Behar Sofisë, thotë EMRAT: Eksponentë të lartë të PS, pinin kafe përballë ‘Venecias’

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bdc14f5e76a8f47ad743915952e7a39d

Ish-kryeministri Sali Berisha, “zbulon” lidhjet politike të Behar Sofisë, 66 vjeçarit që u ekzekutua me dy plumba tre ditë më parë në Tiranë, në zonën pranë Piramidës.

Berisha shkruan se Behar Sofia, i njohur dhe si “Padrino i drogës” në Shqipëri, kishte lidhje dhe shoqërohej me Taulant Ballën, Edmond Begon, Gramoz Ruçin dhe Alket Hysenin.

Shkrimi i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Ja lidhjet politike te Behar Sofise! Behar Sofia grup me Edmond Begon dhe Taulant Ballen. Por kafen e rrufiste edhe me Don Gramozin dhe Mafioz Hysenin. Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Mirmbrema Doktor.Cfare po behet keshtu ne kete vend ku nuk kemi aspak siguri per jeten. Si ka mundesi qe nje media nuk foli per lidhjet e Behar Sofise me taulant ballen. Ai eshte nje grup me Taulant Ballen dhe Edmond Begon Une shpesh i kam pare ne kafen e Taulant balles dhe edmond begos te tre. Ballen, Behar Sofine dhe Edmond Begon djalin e motres se Sofise ka pas raste qe ka qene dhe Gramoz Ruçi e Alket Hyseni.

Si nuk foli njeri per lidhjet e Behar Sofise per lidhjet me bandat qe kemi ne pushtet. Te gjithe i kane pare ne kafen perballe Venecias dhe balla e di shume mire se me syte e mi e kam pare shume here. Mua me ka ndodh ti shoh se kam shpine aty afer e kto skan guxim me e mohuar se po te hapen kamerat e lokalit apo aty afer identifikohen e ju dalin te palarat.Anonim te lutem se ketu te vrasin naten e te qaj e diten.

Më shumë

spot_img
spot_img