Tirana
scattered clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
75 %
3.1kmh
40 %
Mër
7 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Sali Berisha tubim në Shkodër, Yuri Kim i bën “karshillëk” me Bujar Qamilin: Unë e dua Shqipërinë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, thotë se ka kaluar një mbrëmje të mrekullueshme natën e kaluar, në një event të mbajtur në përkujtim të këngëtares së muzikës popullore Fitnete Rexha.

Diplomatja e lartë ka nnarë disa foto në profilin e saj zyrtar në Instagram, krah Bujar Qamilit, Valbona Memës dhe të rinjve që duna të ecin në gjurmët e Fitnete Rexhës. Bie në sy se mbrëmje ku ishte ftuar Yuri Kim dhe foto e saj me Bujar Qamilin, janë bërë në një kohë që në Shkodër mbahej tubimi i ish-kryeministrit Sali Berisha.

“Një mbrëmje e mrekullueshme në përkujtim të këngëtares së muzikës popullore Fitnete Rexha, me këngët e saj të interpretuara mjeshtërisht nga Bujar Qamili dhe Valbona Mema, e të rinj që duan të ecin në gjurmët e saj. Unë ❤ Shqipërinë!”, shkruan Kim dhe ndan foto e mëposhtme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img