Tirana
clear sky
12 ° C
12 °
12 °
94 %
2.1kmh
0 %
Pre
23 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Sali Berisha thirrje SPAK: Të zbardhen tabulatet telefonike të Taulant Ballës, me bandën e Elbasanit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha i bën thirrje SPAK që të zbardhë tabulatet telefonike të numrit 2 të PS Taulant Balla, me Suel Çelën, Pjerin Xhuvanin dhe Klement Xhaferin, të cilësuar nga Berisha si banda e Elbasanit.

“Kerkohet zbardhja e tabulateve te Taulant Bego Yaris me banden e Elbasanit. sb

Zoti Berisha Prokuroria e Elbasanit eshte e kapur nga Klani mafioz i Taulant Balles, Suel Çela Klement Xhaferri dhe Pjerin Xhuvani jane organizatoret kryesor te blerjes se votes ne Elbasan per Taulant Ballen ne Elbasan.

Mehmet Greca ishte arketari i bandes qe  paguante per votat e blera.Spak te hetoje tabulatet telefonike te Suel Çeles,Klement Xhaferri me Taulant Ballen gjate fshates dhe para dhe pas ngjarjes,prandaj Taulantit ju be ftyra si kepuce e zeze diten e ngjarjes sepse eshte i lidhur koke e kembe me banden  e Elbasanit e cila ishte ne mision dite e nate per blerjen e votes.me respect”, shkruan Berisha.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

Mapo

GSH

Dita

Koha Jone

Fjala

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img