Tirana
scattered clouds
17 ° C
17 °
17 °
72 %
2.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
21 °
E mërkurë, 5 Maj, 2021
spot_img

Sali Berisha: Të votojnë të gjithë ata që Lirisë I thonë LIRI e Shqipërisë – Shqipëri. Apeli I ish-kryeministrit (DEKLARATA)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sali Berisha, shoqëruar nga zonja Liri Berisha votoi sot në kryeqytet. Berisha që e shpalli fitoren që në votim, por pa përmendur PD dhe pa bërë thirrje për votimin në nr9 tha se duhet larguar regjimi që ndaloi emigrantët të votojnë. Berisha madje shpalli dhe fitoren e zgjedhjeve.

Deklarata e Sali Berishës pas votimit

Fitorja ka fytyrën dhe bukurinë e kësaj dite të bekuar. Ftoj me këtë rast cdo qytetar të këtij vendi të firmosë ditën e sotme një fitore madhështore, të votojë për sakrificat e tij, familjen, fëmijet nipërit mbesat për emigratët shqiptarë që një regjim në largim I bllokoi, u shpiku karantinën si një mjet politik për të mos lejuar votimin e tyre.

Të votojnë për të gjithë ata të cilët I thonë Lirisë liri, dhe Shqipërisë Shqipëri. Rroftë fitorja.

Deri tani votimi po ecën I sigurt drejt fitores me gjithë përpjekjet e përpëlitjet antiligjore të pamoralshme të ikanakëve, fitorja po bëhet cdo sekondë, cdo minutë cdo orë më e madhe më e bukur më e fuqishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img