Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Sali Berisha sulmon Olti Bistrin, pikërisht sot kur drejtori i Policisë goditi trafikun e kokainës në Portin e Durrësit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka sulmuar sot përmes një mesazhi të qytetarit digjital, Olti Bistrin, i emëruar drejtor i Policisë së Durrësit.

Në mesazhin e Berishës thuhet se emërimi i tij është bërë në paligjshmëri, por pse sot ky sulm ndaj tij?

Pikërisht sot kur policia e qytetit bregdetar nën drejtimin e Bistrit dhe në bashkëpunim me autoritetet portuale, goditën një tjetër rast të trafikut të kokainës që vinte në Portin e Durrësit nga Ekuadori.

Çfarë fshihet pas sulmeve të vazhdueshme të ish-kryeministrit Berisha ndaj Olti Bistrit, në ditën kur ky i fundit drejtoi operacionin e radhës kundër trafikut të lëndëve narkotike në një nga pikat më problematike të kalimit të mallrave në vendin tonë, në Portin e Durrësit?!

Më shumë

spot_img
spot_img