Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Sali Berisha sot në Shkodër, prezanton Bardh Spahinë si kandidat të “Shtëpisë së Lirisë”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha do të jetë pasditen e sotme në Shkodër, për të prezantuar Bardh Spahinë si kandidat të koalicionit “Shtëpia e Lirisë”, për bashkinë më të madhe në veri të vendit.

Bardh Spahia ka qenë dhe deputet i PD, ndërsa në primaret e Grupit të Rithemelimit mori besimin e mbështetësve të Berishës për garën për kryebashkiak të Shkodrës, mes 5 kandidatëve të tjerë.

“Nesër, ditën e shtunë, më datë 12 shkurt, ora 15:00, në pedonalen pranë Bashkisë së Shkodrës prezantojmë kandidatin e koalicionit “Shtëpia e Lirisë” për Bashkinë Shkodër, Z. Bardh Spahia. Ftoj të gjithë  qytetaret e Shkodrës të marrin pjesë”, shkruan Berisha në Facebook.

Më shumë
spot_img
spot_img