Tirana
clear sky
-2.5 ° C
-2.5 °
-2.5 °
50 %
2.6kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Sali Berisha shkon në Tropojë, thirrje demokratëve: Më prisni nesër! Për një PD më të fortë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha do ta zhvendosë “Foltoren” në vendlindjen e tij, në Tropojë. Ai u bën thirrje gjithë demokratëve që ta presin më datë 1 dhjetor, për një Parti Demokratike më të fortë dhe më të bashkuar.

“Neser diten e merkur me daten 1 dhjetor, ne ora 16:30 ne Pallatin e Kultures te qytetit te Bajram Currit do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”. Ftoj te gjithe demokratet dhe demokratët e Tropojes te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme”, shkruan Berisha.

Më datë 11 dhjetor ish-kryeministri do të mbledhë Kuvendin Kombëtar të Partisë, për të shkarkuar kreun aktual Lulzim Basha. Ndërkohë, ky i fundit ka caktuar si datë zyrtare për Kuvendin, 18 dhjetorin,. Të dy palët quajnë ilegjitime datat e vendosura.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img