Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
3.1kmh
40 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
20 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Sali Berisha publikon videon dhe i bën “presion” Ramës: Edvin, dëgjoji mirë këto daulle, nuk janë dasme por beteje!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetet sociale një video nga mbështetja e madhe që ka patur gjatë Foltores së fundit të mbajtur në qytetin e Kukësit.

Berisha është pritur në Kukës nga qindar qytetarë, ndërsa nuk kanë munguar as daullet në pritjen e ngrohtë që i është bërë ish-kryeministrit. Berisha i bën thirrje Ramës që t’i dëgjojë ato daulle, për të cilat thotë se janë për betejë.

“Edvin degjoji mire keto daulle, nuk jane dasme por beteje”, shkruan Berisha krah videos.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img