Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
75 %
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
39 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Sali Berisha publikon foton e Kim Kardashian me dy gishtat lart: Mirëmëngjes special!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha uron mirëmengjes me një foto të modele dhe aktores botërore Kim Kardashian.

 “Nje miremengjes special nga diva e botes Kim Kardashian! Sb”, shkruan Berisha dhe ndan foton e mëposhtme, ku modelja shfaqet me dy gishtat lart, simbol i partisë demokratike në Shqipëri.

Në fakt, ky simbol në botë ka kuptimin e fitores, “victory”, por është dhe një mënyrë “cool” për pozuar. Apo një simbol që jep mesazhin e paqes, “Peace”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img