Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

Sali Berisha pas dëshmisë në Prokurori: Në selinë e PD kishte vrasës më 8 Janar, armët i largoi Lulzim Basha me makinën e tij! Aksioni i tij poltik dhe dalja në bazë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img