Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Sali Berisha “non-grata” në SHBA, por shihni çfarë poston kryeministri Rama, merret me folezimin e qyqes me çafkë në Vjosë-Nartë (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pak minuta më parë në rrjetin e tij social Facebook disa foto të shpendit qyqyes me çafkë.

Rama thotë se falë Moratoriumeve të Pyjeve e të Gjuetisë, si edhe qasjes së re tërësore ndaj mjedisit, Shqipëria po ripërtërihet. Në vendin tonë është konfirmuar për herë të parë folezimi i qyqes me çafkë në zonën e mbrojtur Vjosë-Nartë.

Postimi i Ramës mund të jetë një postim fare rastësor lidhur me faunën në vend, por vjen pak minuta pak lajmit të madh ku Sekretari Amerikan i Shtetit, Anthony Blinken njoftoi se ish-kryeministri Sali Berisha dhe familjarët e tij janë shpallur “non-grata” në SHBA.

Screenshot 1 55

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img