Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Sali Berisha njofton demokratët e Korçës: Më prisni nesër, për një PD më të fortë dhe të bashkuar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha njofton demokratët e Korçës se nesër do të jetë në qytetin juglindor.

Ai shëprndan njoftimin dhe kërkon mbështetjen e tyre nesër, më datë 15 tetor në orën 18.00, në Kinema Milleniu. “Vetëm të bashkuar fitojmë” shkruan Berisha në rreshtate  njoftimit.

Njoftim: Diten e premte me daten 15 tetor ne ora 18:00 ne Kinema Milenium ne Korçe do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”.  Ftoj demokratet dhe demokratët e Korçes te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img