Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Sali Berisha njofton deklaratë për media një ditë pas thirrjes së Yuri Kim për Bashën dhe Ramën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha pritet të dalë në konferencën e dytë për media që kur u shpall person i padëshirueshëm nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Berisha thotë se fton mediat në sallën e konferencave në Hotel Rogner, sot në orën 12:00.

Konferenca vjen vetëm një ditë pas shkrimit të ambasadores amerikane Yuri Kim, e cila i bënte thirrje dy krerëve të partive më të mëdha në vend, Edi Ramës dhe Lulzim Bashës të rishikojnë edhe njëherë listat e deputetëve që do të hyjnë në parlament.

“Të dashur miq, sot në orën 12:00 do të zhvilloj një konferencë për shtyp në hotel Rogner (salla Antigonea)! Ftoj mediat, sipas deshirës, të jenë të pranishme! Sb”, njofton Berisha.

Më shumë

spot_img