Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Sali Berisha njofton datën dhe vendin e “foltores” së radhës

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë me dije qytetin e radhës ku do të mbajë “Foltoren”.

Përmes një postimi në Facebook, Berisha fton demokratët në qytetin e Lezhës, ditën e nesërme në orën 17:00.

Postimi i Berishës:

Njoftim.

Nesër ditën e premte më datën 29 tetor në ora 17:00 në Pallatin e Kulturës të qytetit të Lezhës do mbahet “Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur”.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Lezhës të marrin pjesë. Vetëm të bashkuar fitojmë! sb

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img