Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Sali Berisha njofton datën dhe vendin e “Foltores” së radhës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sali Berisha njofton datën dhe vendin e “foltores” së radhës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë me dije qytetin e radhës ku do të mbajë “Foltoren”.

Përmes një postimi në Facebook, Berisha fton demokratët e Kamzës, ditën e nesërme në orën 17:00, në Pallarin e Kulturës, ku do të mbahet edhe “Foltorja”.

Njoftim!

Neser diten e marte me daten 2 nentor ne ora 17:00 ne Pallatin e Kultures te Bashkise se Kamzes do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Kamzes dhe Paskuqanit te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme! Sb

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img