Tirana
clear sky
16 ° C
16 °
16 °
72 %
2.1kmh
0 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
19 °
Enj
20 °
E diel, 9 Maj, 2021
spot_img

Sali Berisha mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të Princit Philip: Ju ftoj ju miq t’i shprehim Madhërisë së saj dhe familjes mbretërore ngushëllimet më të ndjera. RIP!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në rrjetet sociale i ka shprehur ngushëllimet Mbretëreshës Elizabeth të Anglisë për ndarjen nga jeta të bashkëshortit të saj, Princit Philip.

Berisha fton qytetarët që t’i shprehin ngushëllimet më të ndjera Madhërisë së saj, familjes mbretërore dhe popullit të Britanisë së Madhe.

“Mesazh ngushellimi.       

Madheria e Saj, Mbreteresha e Britanise se Madhe, Elizabeth e ll ka humbur bashkeshortin e saj, Duken e Edniburgut, Princin Philip.

Me kete rast ju ftoj te dashur miq ti shprehim Madherise Saj, familjes mbreterore, autoriteteve dhe popullit te Britanise se Madhe ngushellimet me te ndjera. R I P! Amin”, shkruan Berisha.
Princi Philip u nda nga jeta ditën e sotme në moshën 99 vjeçare.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img