Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
2.6kmh
0 %
Mër
13 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Sali Berisha mban “Foltoren” në Vlorë, qindra simpatizantë mblidhen para Pallatit të Kulturës, Bujar Leskaj dhe Bujar Nishani i bashkohen ish-kryeministrit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Qindra simpatizantë janë mbledhur para Pallatit të Kulturës në Vlorë, aty ku ish-kryeministri Sali Berisha do të mbajë “Foltoren” e radhës.

Mes tyre janë ish-Presidenti Bujar Nishani dhe deputeti Bujar Leskaj, me këtë të fundit që mban edhe postin e drejtuesit politik të PD-së në Vlorë. Gjithashtu në takim do të marrin pjesë edhe kreu i PD Vlorës, Genc Deromemaj dhe ish deputeti Dashamir Tahiri.

Berisha po i zhvillon “Foltoret” me anëtarët e PD-së me qëllimin e mbledhjes së Kuvendit Kombëtar, me anë të të cilit synon të rikthejë Referendumin dhe të shkarkojë Lulzim Bashën, ndaj të cilit ka hedhur akuza të forta për marrëveshje me kryeministrin Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img