Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
90 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Sali Berisha mban Foltoren e radhës në Berat, shoqërohet nga Flamur Noka, Bujar Nishani dhe disa ish-deputetë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha është duke mbajtur foltoren e radhës në qytetin e Beratit, ku është pritur nga qindra sinmpatizantë.

Në këtë Foltore, ai është shoqëruar nga i përhershmi Flamur Noka, ndërkohë që i pranishëm është edhe ish-Presidenti Bujar Nishani, ish-deputetë Genc Pollo dhe Astrit Veliaj dhe shumë anëtarë demokratë.

Berisha ka akuzuar kryeministri Rama dhe qeverinë për gjendjen në të cilën ndodhet populli shqiptar, teksa nuk kanë munguar edhe akuzat për kryedemokratin Lulzim Basha, i cili e përjashtoi ish-kryeministrin nga Grupi Parlamentar i PD-së.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img